RANKING
LEGALNYCH.PL
OSTATNIE WYNIKI

Crystal Palace – Chelsea  

Almeria – Ath. Bilbao

Korona Kielce – ŁKS Łódź

1:3

0:0

2:1

TYPY DNIA

FC Kopenhaga – Manchester City

RB Lipsk – Real Madryt

Swansea – Leeds

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

TYPY DNIA

Ajax Amsterdam – Brighton & Hove

Qarabağ – Leverkusen

SK Slavia Praga – AS Roma

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

RANKING LEGALNY.PL
OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

2019.10.26 Gdansk<br />
Sporty Walki<br />
FAME MMA 5<br />
N/z Oprawa, Oktagon, swiatla<br />
Foto Rafal Rusek / PressFocus<br />
2019.10.26 Gdansk<br />
Fight Sports<br />
FAME MMA 5<br />
Oprawa, Oktagon, swiatla<br />
Credit: Rafal Rusek / PressFocus

Data FAME MMA 21 jest już znana. Na gali czeka nas wiele emocjonujących pojedynków między znanymi influencerami i celebrytami. Nie przegap tej wyjątkowej okazji. Sprawdź, jak wygląda karta walk FAME MMA 21.

Kiedy FAME MMA 21?

Kibice sportów walki, zastanawiają się, kiedy odbędzie się FAME MMA 21. Data tego wydarzenia została już ustalona na 18 maja 2024 roku. Gala FAME 21: Pretendent zapowiada się niezwykle emocjonująco, a jej lokalizacją są Gliwice.

W walce wieczoru ogromne emocje przyniesie starcie Patryka „Bandury” Bandurskiego z Tomaszkiem Adamkiem, byłym mistrzem świata trzech różnych organizacji bokserskich: IBF, IBO oraz WBC. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak znani z mediów społecznościowych zawodnicy mierzą się z prawdziwymi legendami sportu. Nie przegap tej wyjątkowej gali, która z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

FAME MMA 21: Karta walk

Kto walczy podczas FAME MMA 21? Karta walk na tę galę, która odbędzie się 18 maja w Gliwicach, z całą pewnością dostarczy nam wiele emocji. W najważniejszym starciu zobaczymy Patryka „Bandurę” Bandurskiego, który zmierzy się w ringu bokserskim z Tomaszem Adamkiem.

W dodatkowym atrakcyjnym pojedynku Ewa Piątkowska stanie przeciwko Klaudii Sygule. Każda runda tej walki będzie przebiegać na różnych zasadach. Piotr Szeliga ponownie wchodzi do klatki, tym razem jego przeciwnikiem będzie Grzegorz „Greg” Gancewski. Michał „Wampir” Pasternak zmierzy się po raz drugi z Pawłem Tyburskim. Alan Kwieciński będzie rywalem Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego w co-main event.

Karta walk gali Fame MMA 21:

FAME MMA 21: gdzie oglądać transmisję?

Gdzie oglądać Galę FAME MMA 21? Transmisja na żywo będzie dostępna na platformie Canal+ Online. Wydarzenie odbędzie się 18 maja. Można wykupić dostęp subskrypcyjny za 39 zł lub jednorazowy za 49 zł. Oprócz gali użytkownicy będą mieli dostęp do dodatkowych treści z archiwum FAME oraz filmów i seriali Canal+.