RANKING
LEGALNYCH.PL
OSTATNIE WYNIKI

Crystal Palace – Chelsea  

Almeria – Ath. Bilbao

Korona Kielce – ŁKS Łódź

1:3

0:0

2:1

TYPY DNIA

FC Kopenhaga – Manchester City

RB Lipsk – Real Madryt

Swansea – Leeds

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

TYPY DNIA

Ajax Amsterdam – Brighton & Hove

Qarabağ – Leverkusen

SK Slavia Praga – AS Roma

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

RANKING LEGALNY.PL
OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

Gromda 17 już wkrótce! Gala odbędzie się w Pionkach w Gromda Fight Club 31 maja 2024 roku. Główna walka wieczoru to starcie Don Diego kontra Balboa. Sprawdź, kiedy odbędzie się Gromda 17!

Kiedy Gromda 17 – data

Fani sportów walki zastanawiają się, kiedy odbędzie się Gromda 17. Data już jest ustalona! Entuzjaści mieszanych sztuk walki (MMA) mogą zarezerwować wieczór 31 maja 2024 roku na emocjonujące pojedynki, które odbędą się w znanym Gromda Fight Club w Pionkach. To wydarzenie przyciąga uwagę nie tylko ze względu na swoją lokalizację, ale przede wszystkim przez zaplanowane starcie na ringu.

Walka wieczoru to konfrontacja między Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem a Bartłomiejem „Balboa” Domalikiem. Ponadto, organizatorzy obiecują całą serię intrygujących pojedynków w ramach turnieju głównego oraz dodatkowych superfightów. Pełna karta walk zostanie ogłoszona w najbliższym czasie, a fani mogą spodziewać się niespodzianek oraz niezapomnianych emocji. Nie zapomnij sprawdzić szczegółów i przygotować się na noc pełną adrenaliny i sportowych wrażeń.

Gromda 17: Lista zawodników

Kto walczy na Gromda 17? Lista zawodników jest na razie niepełna, ale już wiadomo, że w walce wieczoru zmierzą się Mateusz „Don Diego” Kubiszyn i Bartłomiej „Balboa” Domalik. Don Diego to niepokonany mistrz walk na gołe pięści, a Balboa szuka rewanżu po przegranej. Pełna lista pojedynków i kolejnych zawodników zostanie ogłoszona wkrótce. Oczekuj emocjonujących starć i wielkich emocji na ringu w Gromda Fight Club 31 maja.