RANKING
LEGALNYCH.PL
OSTATNIE WYNIKI

Crystal Palace – Chelsea  

Almeria – Ath. Bilbao

Korona Kielce – ŁKS Łódź

1:3

0:0

2:1

TYPY DNIA

FC Kopenhaga – Manchester City

RB Lipsk – Real Madryt

Swansea – Leeds

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

TYPY DNIA

Ajax Amsterdam – Brighton & Hove

Qarabağ – Leverkusen

SK Slavia Praga – AS Roma

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

RANKING LEGALNY.PL
OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

Jak oglądać Prime Show MMA online? Sprawdź koszty i opcje dostępu PPV

Zastanawiasz się, gdzie można oglądać najnowszą galę Prime Show MMA? Zapomnij o tradycyjnej telewizji! Najnowsze wydarzenie z serii Prime Show MMA jest dostępne wyłącznie online poprzez system Pay Per View (PPV). Odkryj, jak łatwo możesz dołączyć do emocji płynących z walk na żywo.

Gdzie oglądać galę Prime Show MMA 8: Zadyma 2.0?

Prime Show MMA nie jest dostępne w ofertach tradycyjnych bukmacherów ani kanałów telewizyjnych. Jedynym sposobem na obejrzenie jest zakup oficjalnego dostępu online przez stronę PrimeMMA.tv. Dzięki modelowi PPV, podobnemu do tego stosowanego w USA przy okazji wielkich walk bokserskich, masz pewność, że nie przegapisz żadnego starcia.

Ile kosztuje PPV Prime Show MMA?

Prime Show MMA oferuje dwa rodzaje pakietów transmisyjnych:

  1. Pakiet Basic – zapewnia transmisję w jakości 720p oraz dostęp do zapisu video z gali przez 48 godzin po wydarzeniu za jedyne 29,99 zł.
  2. Pakiet Premium – oferuje transmisję w jakości 1080p oraz dostęp do zapisu video z gali przez 7 dni, co jest idealne dla tych, którzy chcą przeżywać emocje dłużej. Cena tego pakietu to 34,99 zł.

 

Zakup dostępu do PPV można zrealizować online za pomocą szybkich i bezpiecznych elektronicznych przelewów. Po dokonaniu zakupu, kod dostępu PPV zostanie wysłany na Twój e-mail i będzie gotowy do aktywacji na stronie PrimeMMA.tv.

Jak oglądać Prime Show MMA na większym ekranie?

Chociaż Prime Show MMA nie jest dostępne w tradycyjnej telewizji, możesz łatwo oglądać walki na większym ekranie telewizora. Możliwości obejmują użycie Chromecast, połączenie komputera lub smartfona bezpośrednio z telewizorem za pomocą kabla HDMI lub innych metod bezprzewodowych. To pozwala na większą elastyczność i komfort oglądania, zarówno w domu, jak i w podróży.

Prime MMA 8: PVV już 13 kwietnia!

Kupno pakietu PPV to prosty sposób, aby zagwarantować sobie dostęp do na żywo transmitowanych walk. Wystarczy zarejestrować konto na PrimeMMA.tv, wybrać preferowany pakiet, dokonać płatności, a następnie cieszyć się emocjonującymi pojedynkami w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Niezależnie od tego, czy decydujesz się na oglądanie na telefonie, tablecie, czy dużym ekranie telewizora, Prime Show MMA dostarcza emocji direkt do Twojego domu.