RANKING
LEGALNYCH.PL
OSTATNIE WYNIKI

Crystal Palace – Chelsea  

Almeria – Ath. Bilbao

Korona Kielce – ŁKS Łódź

1:3

0:0

2:1

TYPY DNIA

FC Kopenhaga – Manchester City

RB Lipsk – Real Madryt

Swansea – Leeds

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

TYPY DNIA

Ajax Amsterdam – Brighton & Hove

Qarabağ – Leverkusen

SK Slavia Praga – AS Roma

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

RANKING LEGALNY.PL
OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

Kylian Mbappe i jego nowy rozdział w Realu Madryt

W świecie piłki nożnej, transfer Kyliana Mbappe do Realu Madryt był jednym z najbardziej oczekiwanych ruchów transferowych ostatnich lat. Francuski napastnik, który swoją grą zachwycał już w Paris Saint-Germain, rozpoczyna nowy rozdział swojej kariery w drużynie, która od lat uchodzi za jedną z najlepiej zarządzanych i najbardziej prestiżowych na świecie.

Numer „9” na koszulce Mbappe

Mbappe, który podpisał z Królewskimi pięcioletni kontrakt, będzie reprezentował barwy Realu Madryt z numerem „9” na koszulce. To numer, który pozostawał wolny od czasu odejścia Karima Benzemy. Decyzja o wyborze numeru „9” wywołała duże zainteresowanie wśród kibiców, gdyż jest to numer tradycyjnie przypisywany napastnikom i kojarzony z wielkimi legendami futbolu.

Planowane przejęcie numeru „10”

Warto jednak zaznaczyć, że numer „9” będzie nosił tylko przez pierwszy sezon. Następnie, po zakończeniu kariery przez Luku Modricia, Mbappe ma przejąć jego numer „10”. To pokazuje, jak wielkie są oczekiwania wobec Francuza i jak ważną rolę ma on odegrać w przyszłości klubu.

Oficjalna prezentacja po EURO 2024

Oficjalna prezentacja Mbappe na Santiago Bernabeu odbędzie się po zakończeniu mistrzostw Europy 2024. To wydarzenie z pewnością będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów przez fanów Realu Madryt, którzy nie mogą się już doczekać, aby zobaczyć swojego nowego zawodnika w akcji.

Wzmocnienie dla drużyny

Transfer Mbappe do Realu Madryt to ogromne wzmocnienie dla drużyny, która ma aspiracje do zdobycia kolejnych trofeów. Francuz jest uważany za jednego z najlepszych młodych piłkarzy na świecie i jego przybycie do Madrytu jest potwierdzeniem dominacji Królewskich na arenie międzynarodowej.

Podsumowanie

Z niecierpliwością oczekujemy na to, jak Kylian Mbappe wpisze się w historię Realu Madryt. Jego talent, determinacja i chęć zwyciężania mogą przynieść klubowi wiele radości i sukcesów. Numer „9” na jego koszulce już wkrótce może stać się symbolem nowej ery w historii Królewskich, a my będziemy świadkami tego, jak kolejne rozdziały tej fascynującej historii będą się rozgrywać na naszych oczach.

Podziel się wpisem
Facebook
WhatsApp
Twitter
Email
LinkedIn