RANKING
LEGALNYCH.PL
OSTATNIE WYNIKI

Crystal Palace – Chelsea  

Almeria – Ath. Bilbao

Korona Kielce – ŁKS Łódź

1:3

0:0

2:1

TYPY DNIA

FC Kopenhaga – Manchester City

RB Lipsk – Real Madryt

Swansea – Leeds

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

TYPY DNIA

Ajax Amsterdam – Brighton & Hove

Qarabağ – Leverkusen

SK Slavia Praga – AS Roma

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

RANKING LEGALNY.PL
OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

W przededniu jednego z najbardziej prestiżowych wyścigów w kalendarzu Formuły 1, Grand Prix Monako, emocje sięgają zenitu. Nasze spojrzenie na najnowsze wydarzenia na torze wskazuje, że lokalny bohater, Charles Leclerc, nie zawodzi oczekiwań swoich fanów, prezentując się z najlepszej strony podczas drugiego treningu.

Leclerc i Hamilton – rywalizacja na szczycie

Leclerc, reprezentujący barwy Ferrari, wykręcił imponujący czas 1:11.278 min, plasując się na czele stawki. Jego najbliższy rywal, Lewis Hamilton z Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, również pokazał klasę, zajmując drugie miejsce tuż za Monegaskiem, zaledwie 0,188 s za nim. Fernando Alonso również pokazał, że weterani wciąż mają wiele do powiedzenia, zajmując trzecią pozycję ze stratą 0,475 s do lidera.

Verstappen – spokojny trening przed burzą?

Max Verstappen, który obecnie prowadzi w klasyfikacji generalnej, nie zdołał zaimponować tak jak w poprzednich wyścigach, zajmując jedenaste i czwarte miejsce w treningach. Jednakże, w świecie Formuły 1 dobrze wiadomo, że treningi to jedno, a prawdziwa rywalizacja rozgrywa się w kwalifikacjach i wyścigu.

Przed nami kwalifikacje i wyścig

Już w sobotę czeka nas trzeci trening, który będzie ostatnią okazją dla kierowców do dopracowania ustawień przed kwalifikacjami. To w nich zobaczymy, kto najlepiej dostosował się do wymagającego toru w Monako. Niedziela to dzień, na który wszyscy czekają z największym napięciem – wyścig o kolejne punkty do klasyfikacji mistrzostw świata.

Klasyfikacja generalna przed Monaco GP

W klasyfikacji generalnej, przed wyścigiem w Monako, prowadzi Max Verstappen z Red Bull Racing, który zgromadził 161 punktów. Charles Leclerc z Ferrari goni go z wynikiem 113 punktów, a tuż za nim plasuje się Sergio Perez, również z Red Bull Racing, mający na swoim koncie 107 punktów.

Podsumowanie

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne emocje związane z Grand Prix Monako. Czy Charles Leclerc wykorzysta przewagę „domowego” toru? Czy Lewis Hamilton potwierdzi swoją wysoką formę z treningów? A może Max Verstappen udowodni, że słabsze wyniki w treningach to tylko chwilowy zastój? Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce. Zapraszamy do śledzenia dalszych relacji i analiz, które przygotowujemy dla wszystkich fanów Formuły 1.