RANKING
LEGALNYCH.PL
OSTATNIE WYNIKI

Crystal Palace – Chelsea  

Almeria – Ath. Bilbao

Korona Kielce – ŁKS Łódź

1:3

0:0

2:1

TYPY DNIA

FC Kopenhaga – Manchester City

RB Lipsk – Real Madryt

Swansea – Leeds

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

TYPY DNIA

Ajax Amsterdam – Brighton & Hove

Qarabağ – Leverkusen

SK Slavia Praga – AS Roma

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

RANKING LEGALNY.PL
OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

W emocjonującym spotkaniu PGE Ekstraligi, które odbyło się w piątek, drużyna Orlen Oil Motor Lublin zmierzyła się z NovyHotel Falubaz Zielona Góra. Mecz, który rozpoczął się o godzinie 18:00, dostarczył kibicom wielu wrażeń i potwierdził pozycję Motoru jako lidera rozgrywek.

Przedmeczowe komplikacje Falubazu

Falubaz Zielona Góra stanął przed trudnym zadaniem już przed rozpoczęciem meczu, gdyż musiał radzić sobie bez dwóch podstawowych juniorów. Oskar Hurysz, jeden z kluczowych zawodników młodzieżowych, został wykluczony z meczu z powodu kontuzji. Jego nieobecność została ogłoszona na niewiele ponad dwie godziny przed startem spotkania. Zastąpił go Mateusz Łopuski, jednak brak Hurysza był odczuwalny. Dodatkowo, kontuzjowany był również Krzysztof Sadurski, co osłabiło młodzieżową linię Falubazu.

Motor Lublin – niekwestionowany faworyt

Motor Lublin przystąpił do meczu jako faworyt, mając na swoim koncie dwa ostatnie mistrzostwa PGE Ekstraligi. Drużyna ta wykazała się doskonałą formą, zdobywając maksymalną liczbę punktów w dotychczasowych meczach sezonu. Falubaz, mimo statusu beniaminka, prezentował się solidnie, zdobywając trzy punkty w czterech meczach, jednak to Motor był faworytem.

Składy obu drużyn

Składy obu drużyn na ten mecz prezentowały się następująco:

Relacja z meczu Motor Lublin – Falubaz

Mecz, który był transmitowany na Eleven Sports 1, przebiegał pod dyktando Motoru Lublin. Zawodnicy gospodarzy wykazali się większą determinacją i lepszym przygotowaniem taktycznym. W kluczowych momentach to właśnie Motor potrafił wykorzystać słabości przeciwnika, co przyczyniło się do ich zwycięstwa.

Podsumowanie

Zwycięstwo Motoru Lublin nad Falubazem Zielona Góra potwierdza ich dominację w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. Mimo przeciwności, jakie napotkał Falubaz, drużyna ta walczyła dzielnie, jednak nie udało się jej pokonać dobrze zorganizowanego i skoncentrowanego rywala. Motor Lublin kontynuuje swoją zwycięską passę, umacniając swoją pozycję na czele tabeli.