RANKING
LEGALNYCH.PL
OSTATNIE WYNIKI

Crystal Palace – Chelsea  

Almeria – Ath. Bilbao

Korona Kielce – ŁKS Łódź

1:3

0:0

2:1

TYPY DNIA

FC Kopenhaga – Manchester City

RB Lipsk – Real Madryt

Swansea – Leeds

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

TYPY DNIA

Ajax Amsterdam – Brighton & Hove

Qarabağ – Leverkusen

SK Slavia Praga – AS Roma

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

RANKING LEGALNY.PL
OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

Selekcjoner Michał Probierz i jego plany na Euro 2024

W naszym najnowszym artykule przyglądamy się decyzjom selekcjonera reprezentacji Polski, Michała Probierza, w kontekście zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024. UEFA zgodnie z sugestiami trenerów, zwiększyła liczbę zawodników w kadrze z 23 do 26, co jak podkreśla Probierz jest korzystne dla rywalizacji i daje większe możliwości taktyczne.

Skład reprezentacji Polski na Euro 2024

Selekcjoner Michał Probierz już teraz ma na oku pewnych kandydatów do kadry. Z naszych informacji wynika, że 18 piłkarzy może być pewnych swojego miejsca w reprezentacji. Wśród nich znajdują się takie nazwiska, jak Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski, Jan Bednarek, czy Robert Lewandowski. Walka toczy się o pozostałe miejsca, a szczególnie interesująca wydaje się rywalizacja napastników, gdzie poza Lewandowskim tylko jeden z nich może być pewny powołania.

Przygotowania do Euro 2024

Zgrupowanie reprezentacji Polski rozpocznie się 2 czerwca w Warszawie, gdzie zaplanowano dwa mecze towarzyskie: 7 czerwca z Ukrainą i 10 czerwca z Turcją. Ostateczna lista powołanych graczy na mistrzostwa Europy zostanie ogłoszona 29 maja, a wylot do Niemiec zaplanowano na 11 czerwca.

Plan meczowy na Euro 2024

Polska reprezentacja zmierzy się w fazie grupowej z Holandią, Austrią i Francją. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 czerwca z Holandią w Hamburgu, kolejne 21 czerwca z Austrią w Berlinie, a ostatni mecz grupowy 25 czerwca z Francją w Dortmundzie. To wymagający terminarz, ale Probierz wyraża optymizm co do kondycji i formy swoich zawodników.

Podziękowania od selekcjonera

Michał Probierz nie zapomniał również podziękować kibicom za wsparcie. W swoim wpisie na portalu społecznościowym wyraził wdzięczność za doping. To gest, który z pewnością zostanie doceniony przez fanów piłki nożnej.

Bacznie śledzimy dalsze przygotowania reprezentacji Polski do Euro 2024 i będziemy dostarczać najświeższych informacji z obozu Biało-czerwonych. Czy ambitne cele postawione przez selekcjonera Michała Probierza zostaną osiągnięte? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce, gdy rozpocznie się jeden z najważniejszych turniejów piłkarskich na świecie.

Podziel się wpisem
Facebook
WhatsApp
Twitter
Email
LinkedIn