RANKING
LEGALNYCH.PL
OSTATNIE WYNIKI

Crystal Palace – Chelsea  

Almeria – Ath. Bilbao

Korona Kielce – ŁKS Łódź

1:3

0:0

2:1

TYPY DNIA

FC Kopenhaga – Manchester City

RB Lipsk – Real Madryt

Swansea – Leeds

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

TYPY DNIA

Ajax Amsterdam – Brighton & Hove

Qarabağ – Leverkusen

SK Slavia Praga – AS Roma

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA

RANKING LEGALNY.PL
OSTATNIE WYNIKI

Arsenal – Sevilla FC

Bayern Monachium – Galatasaray

FC Kopenhaga – Manchester United

2:0

2:1

4:3

Ranking ofert
powitalnych 2024

RANKING
 1. ETOTO
 2. LVBet
 3. Betcris
 4. Fuksiarz
 5. Superbet
 6. Fortuna

MIEJSCE 1

5/5
OCENA: 4.9/5

Bukmacher ETOTO prezentuje jedną z najbardziej hojnych ofert powitalnych na polskim rynku. Na nowych graczy czeka łącznie nawet 807 PLN, a w tym darmowe zakłady i bonusy od depozytów.

777 PLN

BONUS

807 PLN

lv bet

MIEJSCE 2

5/5

OCENA: 4.7/5

Bukmacher LVBet przygotował pakiet na start, który obejmuje nie tylko klasyczne bonusy od pierwszych trzech depozytów, ale też grę bez podatku oraz darmowy zakład o wartości 25 PLN.

2000 PLN

BONUS

2135 PLN

MIEJSCE 3

5/5

OCENA: 4.5/5

Superbet przyciąga graczy niezwykle hojnym pakietem powitalnym o wartości do 4355 PLN, w tym imponującym cashbackiem do 3500 PLN i bonusem od pierwszego depozytu.

3700 PLN

BONUS

4355 PLN

MIEJSCE 4

5/5

OCENA: 4.4/5

Bukmacher Betcris zdobywa popularność na polskim rynku dzięki swoim atrakcyjnym promocjom bukmacherskim, które skupiają się na freebetach o łącznej wartości do 1430 PLN.

1000 PLN

BONUS

1400 PLN

MIEJSCE 5

5/5

OCENA: 4.3/5

Fuksiarz oferuje różnorodny pakiet powitalny do 770 PLN, który obejmuje zakład bez ryzyka, bonusy mobilne, darmowe zakłady na La Liga oraz atrakcyjny cashback, który aktywuje się po wykorzystaniu pierwszego zakładu bez ryzyka.

700 PLN

BONUS

770 PLN

fortuna

MIEJSCE 6

5/5

OCENA: 4.1/5

Fortuna oferuje nowym graczom atrakcyjny pakiet bonusowy do 635 PLN, który łączy cashback z darmowymi zakładami i punktami w programie lojalnościowym.

550 PLN

BONUS

635 PLN

Najlepsze bonusy bukmacherskie 2024

Bonusy bukmacherskie to jeden z najważniejszych elementów oferty operatora podczas wyboru platformy do obstawiania meczów. To właśnie w ten sposób różne firmy kuszą nowych graczy, a przy tym prześcigają się w proponowaniu coraz to atrakcyjniejszych promocji bukmacherskich.

Jaki bonus wybrać w gąszczu tyłu propozycji? W odpowiedzi na to pytanie pomoże ranking zawierający najlepsze bonusy bukmacherskie na start w 2024 roku!

Bonusy powitalne, czyli promocje dla nowych graczy

Wybór legalnego bukmachera wcale nie jest taki łatwy. Pod uwagę należy wziąć wiele różnych aspektów, w tym promocje powitalne, dzięki którym można uzyskać naprawdę duże pieniądze w formie bonusów na zakłady bukmacherskie.

O czym warto pamiętać analizując bonusy bukmacherskie? Składowych jest kilka, w tym nie tylko sama wartość, jaką dany pakiet powitalny u bukmachera pozwala zgarnąć, ale też mechanizmy promocji, jej rodzaje, a także warunki, które nowy gracz musi spełnić. Na koniec pozostaje kwestia zwiększenia wartości bonusu, co umożliwiają kody promocyjne do bukmacherów, które często są dość dobrze ukryte.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że najlepsze powitalne bonusy bukmacherskie dla różnych graczy nie zawsze będą oznaczać to samo. Nasz ranking ofert powitalnych bierze pod uwagę wszystkie najważniejsze aspekty, co z pewnością ułatwi dokonanie wyboru. Gdzie odebrać najlepszy bonus bukmacherski na start w 2024. roku? Sprawdź nasze porównanie!

Ranking ofert powitalnych u bukmacherów 2024

1. ETOTO – najlepszy bonus powitalny

Bukmacher ETOTO już od dłuższego czasu lokuje się w czołówce polskich operatorów – zarówno pod względem oferty, jak i tego, co przygotował dla nowych graczy. Dopracowana oferta powitalna sprawia, że to właśnie pakiet powitalny na „Dzień dobry” wygrywa nasz ranking bonusów bukmacherskich.

Aktualnie bonus powitalny ETOTO z kodem daje szansę otrzymania aż 807 PLN, w tym:

 • bonusy bukmacherskie od trzech pierwszych depozytów – do 700 PLN;

 • darmowe zakłady – 77 PLN;

 • freebet w aplikacji mobilnej ETOTO – 30 PLN

 • 180 punktów w Misjach ETOTO.

Uwaga: dodatkowy freebet, czyli darmowy zakład dostępny jest wyłącznie dla graczy, którzy wpiszą podczas rejestracji konta kod bonusowy “RANKING20” lub zarejestrują się z linku na tej stronie.

Bonus ETOTO znajduje się w naszym rankingu nie tylko ze względu na wysokie wartości promocji, ale też bardzo rozsądne wymagania. Najlepszym na to dowodem jest fakt, iż darmowe zakłady o wartości 77 PLN nie podlegają w ogóle warunkom obrotowym. Cała wygrana z freebetu jest do dyspozycji gracza, który może środki przeznaczyć na dalsze obstawianie meczów lub wypłacić na swoje konto bankowe. 

Bonus od depozytu 700 PLN w ETOTO

Bonus od depozytu to najczęściej spotykany rodzaj promocji bukmacherskiej i oczywiście nie mogło jej zabraknąć w ETOTO. Promocja dla nowych graczy została tutaj podzielona na trzy etapy, co łącznie pozwala otrzymać maksymalnie 700 złotych. Jak to działa?

Bonus od pierwszych depozytów naliczany jest następująco: 

 • Bonus po rejestracji – do 200 PLN od pierwszego depozytu;

 • Jeszcze większy bonus – do 200 PLN od drugiej wpłaty

 • Bonus od depozytu 300 zł – przy trzeciej wpłacie środków.

Jak uwolnić bonus? Na to gracze mają 30 dni. W tym czasie należy postawić zakłady na kwotę równą trzykrotności otrzymanego bonusu. Do obrotu zalicza się zarówno wygrane jak i przegrane kupony, a przy tym postawione ze środków depozytowych i bonusowych gracza. Jakie warunki muszą spełniać zakłady, aby uzyskać bonusy bukmacherskie? Mówimy tutaj o zakładach przedmeczowych lub na żywo w formule AKO – składających się minimum z 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu 2,00. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,20. 

ETOTO: Darmowe zakłady 77 PLN

Bonusy bukmacherskie od depozytu to nie koniec promocji w ETOTO. Bukmacher znany jest z tego, że dość często oferuje darmowe zakłady, na które poluje większość fanów obstawiania meczów. Do zgarnięcia są łącznie trzy freebety, z czego pierwszy i drugi na kwotę 20 PLN, a trzeci darmowy zakład na 37 PLN. Aby otrzymać zakład bez ryzyka, należy wpłacić trzy depozyty spełnić warunki otrzymania pełnego bonusu, czyli wpłacić minimum 700 PLN. Dzięki temu w ciągu kilkunastu minut bukmacher aktywuje freebet, który można przeznaczyć na dowolne zakłady w aplikacji mobilnej. Co ważne, wszelkie wygrane z darmowego zakładu możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe. Nie ma żadnych wymogów obrotu freebetem.

ETOTO Freebet 30 PLN

Na tym promocje powitalne w ETOTO się nie kończą. Dla graczy, którzy zarejestrują się z kodem bonusowym, czeka także darmowy zakład do wykorzystania w aplikacji mobilnej. Pierwszy zakład bez ryzyka aktywuje kod bonusowy RANKING20, który należy wpisać w specjalnym polu formularza rejestracyjnego. Bonus o wartości 30 PLN można wykorzystać w ciągu 7 dni, a na kuponie mogą znaleźć się dowolne zakłady bukmacherskie przedmeczowe i typy na żywo. Tutaj także bukmacher nie przewiduje żadnych warunków obrotowych, co zdecydowanie warto docenić. To oznacza, że cała wygrana trafia bezpośrednio na konto gracza i można ją przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić na konto bankowe.

2. LVBet – bonus powitalny na srebrny medal

Drugie miejsce w naszym rankingu ofert powitalnych zajmuje propozycja bukmachera LVBet, gdzie po zarejestrowaniu się z kodem promocyjnym nowi gracze mogą zgarnąć bonus powitalny o wartości aż do 2135 PLN. Pakiet na start obejmuje nie tylko klasyczne bonusy od pierwszych trzech depozytów, ale też grę bez podatku oraz darmowy zakład o wartości 25 PLN.

LVBet to bukmacher kojarzący się głównie z piłką nożną, a to głownie zasługa szeroko zakrojonych działań marketingowych w polskich ligach. Bukmacher wspiera między innymi drużyny Piasta Gliwice oraz Śląska Wrocław, a dla posiadaczy karnetów przygotował specjalne bonusy na 50 złotych.

Bonusy od depozytów 2000 w LVBet

W LVBet bonus od depozytu został podzielony na trzy etapy. Łącznie każdy nowy gracz ma szansę zgarnięcia aż 2000 złotych, które przekaże nam bukmacher. Bonus od razu trafi na nasze konto. Minimalna kwota wpłaty uprawniająca do odbioru bonusów to 10 PLN przy pierwszym i drugim depozycie i 25 przy trzeciej wpłacie. Co ważne, warunki przy każdej wpłacie różnią się od siebie i trzeba o tym pamiętać, aby zmaksymalizować zysk. Tak działa każdy bukmacher.

Bonus od pierwszych depozytów naliczany jest następująco:

 • Bonus od pierwszego depozytu: 100% od wpłaty do kwoty 500 PLN.

 • Bonus od drugiego depozytu: 50% od wpłaty do kwoty 600 PLN.

 • 900 PLN bonusu od trzeciej wpłaty: bonus 2% z mnożnikiem kursu x25.

Uwaga: w przypadku bonusu warunki obrotowe także różnią się w każdym z tych przypadków. Jak uwolnić bonus od depozytu w LV Bet?

 • Pierwszy depozyt: czterokrotny obrót z bonusem w ciągu 30 dni, minimalny kurs kuponu 1.75.

 • Drugi depozyt: trzykrotny obrót po kursie minimum 1.75.

 • Trzecia wpłata: bonus z mnożnikiem, kupon promocyjny musi składać się z trzech zdarzeń, minimalny kurs kuponu 2.50, kurs pojedynczego zdarzenia nie mniejszy, niż 1.25. Obowiązuje trzykrotny obrót wygranych w ciągu 30 dni.

Bonus 20 PLN za aplikację mobilną LVBet

Powitalny bonus bukmacherski to nie wszystko. Poza bonusami od depozytów LVBet oferuje także Cashback o wartości 20 PLN dla każdego gracza, który pobierze aplikację mobilną i zacznie z niej aktywnie korzystać. Warunki są tutaj proste. Wystarczy dokonać wpłatę na konto gracza i postawić za środki własne zakład w aplikacji mobilnej o stawce minimalnej 20 PLN i kursie minimum 1.75. W przypadku przegrania pierwszego kuponu w appce LVBet bukmacher zwraca 20 PLN w formie bonusu. 

LVBet: Zakład 30 PLN (freebet) tylko z kodem

Zakład LV Bet zalicza się do pakietu powitalnego, ale dostępny jest wyłącznie po rejestracji konta z kodem promocyjnym. Co więcej, aby otrzymać zwrot stawki należy nie tylko wpisać kod promocyjny, ale też wpłacić pierwszy depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN, a następnie zagrać pierwszy zakład KOMBI z kursem minimum 1.75 za minimum 50 PLN.

Otrzymany zwrot stawki można wykorzystać w ciągu 30 dni od jego otrzymania. Trzeba przy tym pamiętać, że w LVBet darmowe zakłady bukmacherskie dotyczą wyłącznie kuponów AKO spełniających następujące wymagania: minimum 3 zdarzenia, kurs kuponu nie mniejszy niż 2.50, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.25.

W przeciwieństwie do ETOTO, tutaj musimy liczyć się z tym, że wygrana z darmowego zakładu podlega warunkom obrotowym. LV Bet wymaga dwukrotnego obrotu bonusu bukmacherskiego po kursie 2.00 na zdarzenia trzydrogowe – w przypadku kuponów AKO wystarczy, że będzie to jedno takie zdarzenie z kursem minimum 1.50.

3. Superbet – bonusy bukmacherskie bez ryzyka

Wysokimi kwotami bonusów kusi także Superbet, w którym łącznie wartość promocji wynosi aż 4355 PLN! Trzeba jednak podkreślić, że 3500 złotych dotyczy wyłącznie cashbacku, a to nie dla każdego gracza będzie wystarczająco atrakcyjną propozycją. Łącznie oferta powitalna Superbet dzieli się na kilka promocji, a żadna z nich nie wyklucza się wzajemnie. 

Uwaga: maksymalna wartość bonusu dostępna jest wyłącznie dla graczy, którzy wpiszą podczas rejestracji kod promocyjny.

Bonus od depozytu 200 PLN w Superbet

Pakiet bonusów powitalnych Superbet otwiera klasyczna promocja od pierwszej wpłaty. Kwota raczej na nikim nie zrobi wrażenia, gdyż do zgarnięcia jest tylko 200 PLN, ale docenić należy to, że Superbet daje aż 100% bonusu, który nalicza już od wpłat na kwotę 20 złotych. Tutaj warto jednak dodać, że dużo lepszym rozwiązaniem będzie wpłacenie przynajmniej 50 PLN, gdyż od tego progu aktywuje się kolejna promocja, czyli zakład na 35 PLN. Dzięki temu są to bardzo opłacalne zakłady bukmacherskie.

Bonus od zagrania kuponu w Superbet jest aktywny przez 10 dni, w tym czasie należy obrócić otrzymane środki dwukrotnie. Do obrotu zaliczają się kupony SOLO, AKO i systemowe – wszystkie z kursami minimum 1.80.

Superbet Freebet 35 PLN

Wspomniany wyżej dodatkowy bonus na 35 PLN to drugi etap pakietu powitalnego Superbet. Promocje bukmacherskie otrzymują gracze, którzy zarejestrowali się z kodem promocyjnym i wpłacili przynajmniej 50 PLN w ramach pierwszego depozytu. Freebet aktywowany jest w ciągu 48 godzin i co ważne, należy go zaakceptować w ciągu doby / trzech dni???.

Jak wykorzystać promocje bukmacherskie na zakład Superbet? Tutaj jest mały haczyk. Freebet można wykorzystać po dokonaniu obrotu bonusem od depozytu lub po jego utracie. Duży plus należy się natomiast za to, że freebet Superbet nie jest objęty żadnymi warunkami obrotowymi. Wygrana pomniejszona o kwotę freebetu trafia na konto gracza i można ją od razu wypłacić.

Superbet: Promocje bukmacherskie tydzień bez ryzyka 3500 PLN (cashback)

Bonus cashback to zdecydowanie najważniejszy rodzaj promocji w Superbet i bez wątpienia robi wrażenie maksymalnymi kwotami. W serwisie bukmachera bonus aktywowany jest przy wpłacie pierwszego depozytu i pozostaje aktywny przez 7 dni. W tym czasie każdy gracz może obstawiać kolejne mecze bez obawy o przegraną. Po zakończeniu pierwszego tygodnia na minusie Superbet poprzez zakład bez ryzyka zwraca przegraną kwotę w formie bonusu o wartości do 3500 PLN.

Jak obliczyć zwrot za zakład bez ryzyka w Superbet? Kluczowa tutaj jest suma stawek. Od niej należy odjąć sumę wygranych, sumę podatków, a także przyznane i wykorzystane bonusy. Co ważne, także ten bonus bukmacherski Superbet należy dwukrotnie obrócić. Tutaj gracze mają na to 10 dni, a do obrotu liczą się kupony SOLO, AKO i systemowe z kursami minimalnymi 1.80.

Bonus za aplikację 20 PLN Superbet

Dodatkowy darmowy zakład czeka na wszystkich graczy, którzy zarejestrowali się z kodem promocyjnym oraz ściągnęli aplikację mobilną Superbet. Wystarczy zrobić to w ciągu 7 dni od założenia konta, a po zalogowaniu się na urządzeniu mobilnym do konta zostanie doliczony dodatkowy freebet o wartości 20 PLN. W tym wypadku nie ma żadnych wymagań co do stawianych kuponów, ale liczyć się trzeba z tym, że na obrót bonusem bukmacher daje 10 dni.

4. Betcris – bonusy powitalne

Betcris to legalny bukmacher, który zyskuje na naszym rynku coraz większą popularność. Z pewnością pomagają w tym ciekawe promocje bukmacherskie na łączną kwotę do 1430 PLN. Co ciekawe, wszystkie dostępne dla nowych graczu bonusy to freebety, ale większość z nich wypłacana jest dopiero po przegraniu kuponu. Jak to działa w praktyce?

Gracze, którzy podczas rejestracji wpiszą Betcris kod promocyjny otrzymują w pierwszej kolejności freebet o wartości 30 PLN. Jednak, aby tak się stało, należy najpierw wpłacić pierwszy depozyt o wartości minimum 100 PLN i obstawić kupon AKO z trzema zdarzeniami, w których kursy na pojedynczego typy są nie mniejsze niż 1,30. 

Dodatkowo, po pierwszej wpłacie kupon AKO z co najmniej trzema zdarzeniami i z minimalnym kursem każdego zdarzenia wynoszącym 1.30 zostaje ubezpieczony. Gdy okaże się przegrany, gracz otrzymuje freebet o wartości równej stawce netto pierwszego zakładu – do 400 PLN. Freebet ten będzie dostępny do wykorzystania na kolejny zakład AKO, ale musi spełniać znów te same wymagania.

Podobny mechanizm – powitalne promocje bukmacherskie od następnych wpłat. Druga i trzecia wpłata oraz postawione po nich zakłady znów zostaną ubezpieczone, a w razie przegrania zakłady danego bukmachera są zwracane w formie freebetu po 500 PLN. Na pochwałę zasługują przejrzyste warunki uwolnienia bonusów. Wszystkie freebety wymagają tylko jednego obrotu na kuponach AKO z minumium trzema zdarzeniami i kursami pojedynczymi co najmniej 1.30 dla pojedynczego typu.

5. Fuksiarz – bonus na start

Kolejne miejsce w naszym rankingu promocji bukmacherskich zajmuje Fuksiarz, który coraz mocniej zabiega o uwagę nowych graczy. Bonusy promowane przez popularnego w sieci Krzysztofa Stanowskiego pozwalają zgarnąć nawet 770 PLN, co jest dość uczciwą, ale niezbyt porywającą propozycją (Fuksiarz dba jednak również o stałych graczy).

Pierwszym etapem promocji jest zakład bez ryzyka do 500 PLN. Po zarejestrowaniu się z kodem promocyjnym i wpłaceniu przynajmniej 50 PLN, na koncie gracza zostaje aktywowany parasol bezpieczeństwa, który pozwala odzyskać przegrane środki. W promocji jednak nie biorą udziału wszystkie kupony, a jedynie zakłady AKO na kwotę 50 PLN z minimum 2 zdarzeniami i kursem każdego z nich nie mniejszym niż 1.60. W przypadku przegranej bukmacher wypłaca 50% stawki w formie bonusu, w którym minimalny zwrot to 10 PLN, a maksymalny 500 złotych. Uwaga: zwrot trafia na konto depozytowe (nie ma więc tutaj szans na bonus bez depozytu), a to oznacza, że środki z casbacku są gotowe do wypłaty lub ponownego zagrania

Zakład bez ryzyka to jednak nie koniec promocji. Bukmacher przygotował także specjalny bonus dla użytkowników, którzy zalogują się do aplikacji mobilnej, a więc również dla stałych graczy, którzy jeszcze z tej opcji nie korzystali. Odbierz bonus 50 PLN, ale żeby to zrobić, należy najpierw postawić kupon z aplikacji na kwotę minimum 25 PLN. Cieszy natomiast fakt, iż bukmacher nie stawia tutaj żadnych dodatkowych wymagań. Bonus bez depozytu ma bardzo duże znaczenie w bonusach bukmacherskich. Na wykorzystanie freebetu Fuksiarz daje 72 godziny i należy zrobić to stawiając kupon AKO z kursem pojedynczego zdarzania nie mniejszym niż 1.40.

Ponieważ Fuksiarz kojarzony jest dość mocno z piłką nożną, nie mogło zabraknąć promocji typowo futbolowej. Jako oficjalny sponsor La Liga w Polsce Fuksiarz proponuje dodatkowy darmowy zakład bukmacherski na mecz ligi hiszpańskiej, również dla nowych klientów. Bonusy bukmacherskie o wartości 20 PLN zostaną doliczone do konta gracza po wpłaceniu dowolnego depozytu, a bonus od depozytu można wykorzystać na kuponie AKO z kursami pojedynczych zdarzeń min. 1.40.

Ostatnią z powitalnych promocji Fuksiarza jest cashback bez limitu, czyli środki bonusowe, które aktywuje się po wykorzystaniu pierwszego zakładu bez ryzyka. To promocja dla stałych użytkowników pozwalająca odebrać do 200 PLN zwrotu, nawet jeżeli ma się przegrany kupon. Co ciekawe, cashback nie został objęty warunkami obrotowymi, zatem otrzymane bonusowe środki można wypłacić lub postawić kolejne zakłady bukmacherskie.

6. Fortuna – bonusy bukmacherskie dla nowych graczy

Jakie środki bonusowe Fortuna przygotowała dla nowych graczy? Tutaj po zarejestrowaniu się i wpisaniu kodu rabatowego czeka łącznie 635 PLN, z czego 35 złotych w formie darmowych zakładów.

Fortuna aktualnie stawia przede wszystkim na bonus powitalny w formie cashbacku, czyli możliwość zabawy zakładami bukmacherskimi bez ryzyka.

Ranking bonusów:

 • 100 PLN po rejestracji;
 • 200 PLN 3 dni po założeniu konta;
 • 300 PLN 6 dni po rejestracji.

Co ważne, do postawienia kuponów bez ryzyka wystarczy nawet konto tymczasowe, natomiast weryfikacja konta wciąż będzie potrzebna do otrzymania darmowych zakładów. 

Bonus na start to darmowy zakład na 20 PLN doliczany jest do konta gracza po zarejestrowaniu się z kodem promocyjnym i po potwierdzeniu tożsamości za pośrednictwem opcji mojeID lub przesłaniu kopii wybranego dokumentu. Tutaj jednak trzeba podkreślić, że freebet, czyli bonus bez depozytu aktywowany jest w formie punktów w programie lojalnościowym Fortuna. Punkty FKP można wykorzystać w dowolnym momencie. Gdy zakład okaże się wygrany, pieniądze lądują od razu na depozytowym koncie gracza, skąd bez problemu możesz wypłacić je na swoje konto bankowe.

Następny bonus (zakład, za który nie płacimy), wynosi 15 PLN. To propozycja dla graczy, którzy zarejestrują konto w Fortunie z linku polecającego lub po wpisaniu kodu ze strony partnerskiej. Tutaj ponownie bonus doliczany jest poprzez dodanie punktów FKP, które pozostają ważne aż 12 miesięcy.

Czym są promocje bukmacherskie?

Promocje bukmacherskie to specjalne oferty stworzone z myślą o nowych graczach, którzy zakładają swoje pierwsze konto u danego operatora. Głównym celem bonusów na start jest przyciągnięcie klientów oraz zatrzymanie tych, którzy już zdecydowali się na dokończenie rejestracji, zapewniając im maksymalny bonus. Bonusy bukmacherskie pozwalają nie tylko na świetną zabawę, są też narzędziem marketingowym dla bukmacherów. Najlepsze bonusy powitalne przyciągają nowych graczy. Atrakcyjny bonus sprawia, że gracze otrzymują dodatkowe korzyści, które nie są dostępne w standardowej ofercie zaraz po aktywacji konta, a te dodatkowo potrafią zwiększać kody bonusowe. W zależności od rodzaju promocji mogą to być dodatkowe środki na grę, zakłady darmowe czy nawet zwroty pieniędzy w przypadku przegranych zakładów. Nawet w przypadku początkowych niepowodzeń każdy przyznany bonus sprawia, że gracz ma ochotę podjąć kolejną próbę, jeśli tylko znajdzie interesujące go kursy bukmacherskie.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Na rynku bukmacherskim panuje duża konkurencja, dlatego firmy starają się wyróżnić na tle innych, pozwalając graczom na początku na uniknięcie ryzyka. Bonus bardzo w tym pomaga. W tym celu prześcigają się w wartościach bonusów i wprowadzają różnorodne promocje, które zachęcają do korzystania z platformy i obstawiania meczów. Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych rodzajów bonusów.

Bonusy bukmacherskie na start

Dla wielu bukmacherów najważniejsi są nowi gracze. To właśnie dla nich przygotowywane są specjalne oferty powitalne. Najczęściej są to dodatkowe środki do gry, które można otrzymać po zarejestrowaniu konta, wpisaniu kodu promocyjnego i dokonaniu pierwszej wpłaty. Kwota bonusu zazwyczaj zależy od wysokości wpłaconych środków i może być ograniczona do pewnego, maksymalnego poziomu.

Darmowe bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie za darmo to inaczej promocje, które obowiązują bez konieczności wpłacenia depozytu. Bonus aktywowany jest na przykład po zainstalowaniu i zalogowaniu się do aplikacji mobilnej bukmachera. Taki rodzaj bonusów bukmacherskich to zdecydowanie najatrakcyjniejsza nagroda dla nowego użytkownika, ale trzeba liczyć się z tym, że darmowe bonusy bukmacherskie oferują dużo niższe kwoty, niż ma to miejsce w przypadku promocji od depozytu.

Bonus od depozytu

Bardzo popularne wśród graczy są bonusy od depozytu. Działa to na zasadzie procentowego dopłacenia do wpłaconych środków przez gracza. Na przykład jeśli bukmacher oferuje bonus 100% od depozytu oznacza to, że wpłacając 100 zł gracz otrzyma dodatkowe 100 zł na grę. Tego typu promocje są atrakcyjne, ale zawsze warto dokładnie przeczytać regulamin, by wiedzieć, jakie warunki trzeba spełnić, by wypłacić środki.

Freebet (darmowy zakład, bonus bez depozytu)

Darmowe zakłady, często nazywane freebetami, są doskonałym sposobem na przetestowanie oferty bukmachera bez ryzyka utraty własnych środków. Darmowy bonus oznacza, że często przyznawany jest bez konieczności wpłacania nawet złotówki do bukmachera. Freebety to zdecydowanie najczęściej poszukiwane przez graczy powitalne bonusy. Działają jak programy lojalnościowe. Gracz po zarejestrowaniu się u danego bukmachera otrzymuje określoną sumę w formie środków bonusowych, które może postawić na dowolny kupon. Jeśli kupon postawiony na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej okaże się przegrany – nic nie traci. W przypadku wygranej środki trafiają na jego konto bonusowe i czekają na uwolnienie lub zostają wypłacone bezpośrednio na konto depozytowe.

Cashback (zakład bez ryzyka)

Nikt nie lubi przegrywać, dlatego legalni bukmacherzy wprowadzili bonusy w formie cashbacku. Zakład bez ryzyka sprawia, że gracze mogą czuć się pewniej, wysyłając pierwsze kupony. Jak działa zakład bez ryzyka? Jeśli kupon okaże się przegrany, gracz otrzymuje zwrot części lub całości postawionej kwoty – najczęściej pomniejszonej o należny podatek. Takie promocje zwiększają komfort gry i pozwalają graczom na większą swobodę w podejmowaniu decyzji. Warto jednak pamiętać, że zakład bez ryzyka oznacza najczęściej odzyskanie stawki, ale w formie bonusu bukmacherskiego. Wiąże się z tym konieczny obrót bonusem.

Największe bonusy bukmacherskie

 • Jaki bukmacher oferuje najwyższe bonusy dla nowych graczy? Odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta, jakby mogło się wydawać. Kluczowa tutaj jest nie tylko sama wartość pieniężna bonusu, ale też forma promocji oraz jej warunki. Mimo iż wysoki cashback będzie pozornie korzystny, to w praktyce dużo bardziej atrakcyjną propozycją będzie niższy darmowy zakład bez warunków obrotowych. To właśnie dlatego w naszym rankingu na najlepsze bonusy bukmacherskie zwyciężył bukmacher ETOTO, a nie np. Superbet, który pozornie pozwala zgarnąć więcej PLN.

Aktualne bonusy bukmacherskie – które są najlepsze?

W naszej ocenie najlepszym bonusem na start u polskich legalnych bukmacherów jest propozycja przygotowana przez ETOTO. To zdecydowanie najbardziej kompletna oferta, która wyróżnia się zarówno wysokimi wartościami bonusów, jak i poszczególnymi warunkami ich uwalniania. Aktualnie gracze, którzy zarejestrują się w ETOTO z kodem TYPYETOTO, mogą zgarnąć nawet 807 PLN, w tym aż 107 złotych w formie darmowych zakładów!

Wybór bonusu zależy od indywidualnych preferencji gracza. Niektórzy preferują wysokie bonusy od depozytu, inni wolą darmowe zakłady czy cashback. Ważne jest, by dokładnie przeczytać regulamin promocji i zrozumieć, jakie warunki trzeba spełnić, by skorzystać z bonusów bukmacherskich w pełni.

Szeroka oferta nie tylko na popularne dyscypliny, jak piłka nożna czy koszykówka, są ważne, ale również dostępność zakładów na mniej popularne sporty, takie jak snooker czy piłka ręczna, które często gromadzą wierną publiczność.

Równie istotne jest to, aby bukmacher umożliwiał stawianie zakładów na różnych poziomach rywalizacji – nie tylko na największych i najpopularniejszych wydarzeniach, ale także na mniejszych, lokalnych rozgrywkach.

Jak wybrać najwyższy bonus bukmacherski dla siebie?

Kiedy decydujemy się na skorzystanie z promocji, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów. Po pierwsze, wysokość bonusu i procentowy udział w depozycie. Po drugie warunki obrotu bonusem – czyli ile razy trzeba postawić zakład z otrzymanym bonusem, zanim będzie można wypłacić środki. Po trzecie warto sprawdzić, czy bonus bukmacherski dotyczy wszystkich zakładów, czy tylko wybranych dyscyplin lub rodzajów zakładów. Ostatnim, ale równie ważnym kryterium jest czas, w jakim trzeba spełnić wszystkie warunki promocji. Warto zwrócić uwagę na fakt, że najlepsze bonusy powitalne to kwestia względna i dużo zależy od tego, czego oczekujesz.

Jak odebrać bonus na start?

Bonusy bukmacherskie na start czekają na każdego gracza, który u danego operatora założy nowe konto poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną. Szybkie formularze sprawiają, że konto aktywne jest już po kilku minutach, a użytkownik może postawić już pierwsze zakłady. Trzeba jednak podkreślić, że w większości przypadków konieczne będzie zweryfikowanie tożsamości, czyli odblokowanie pełnego konta.

Kolejnym ważnym aspektem są kody bonusowe od bukmacherów. To właśnie one pozwalają zwiększać wartość promocji i korzystać z unikalnych bonusów, które nie są dostępne w standardowej ofercie. Gdzie wpisać kod promocyjny u bukmachera? Najczęściej odpowiednie okno znajduje się bezpośrednio w formularzu rejestracyjnym na stronie lub w aplikacji mobilnej. Pamiętaj o tym, że najczęściej kod promocyjny można wpisać tylko na tym etapie – później już nie będzie możliwości jego aktywowania.

Warunki obrotu bonusem 

To jedno z najważniejszych kryteriów, które trzeba uwzględnić przy wyborze promocji. Ramy obrotu określają, ile razy trzeba postawić zakład za otrzymaną kwotę bonusu, zanim będzie można dokonać wypłaty środków. Jak uwolnić środki bonusowe? Jeśli otrzymaliśmy bonus powitalny w wysokości 100 zł i warunki obrotu wynoszą x3, oznacza to, że musimy postawić zakłady na łączną kwotę 300 zł, zanim będziemy mogli wypłacić środki z konta. Warto też pamiętać o tym, że bonusy bukmacherskie dostępne dla nowych klientów obwarowane są nie tylko liczbą obrotów, ale też wymaganiami co do samych kuponów. Tutaj zwróć uwagę na typ zakładu, minimalną stawkę, a także wartości kursów – całego kuponu i poszczególnych zdarzeń.

Pamiętaj: